عکس ها و تصاویر ایده های خلاقانه دکوراسیون و تزیین منزل برای جشن هالووین

تاینی موویز


جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه

دکوراسیون داخلی منزل : تعطیلات 31 اکتبر که به عنوان روز هالووین شناخته می شود نزدیک است بنابراین ما در این پست برای شما ایده های دکوراسیون منزل برای جشن هالووین را ارائه کرده ایم.

هالووین به انگلیسی Halloween یک جشن سنتی مسیحیت غربی می‌باشد که مراسم آن سه شبانه روز ادامه دارد و در شب 31 اکتبر (نهم آبان) برگزار می‌شود. بسیاری از افراد در این شب چهره‌ ی خود را نقاشی کرده، لباس‌های عجیب و غریب و غیرمرسوم می‌پوشند و کودکان برای قاشق زنی برای جمع‌آوری نبات و آجیل به در خانه دیگران می‌روند.

یکی از نمادهای هالووین یک کدوتنبل است که درون آن را خالی کرده و برای آن چشم و ابرو و دهان به صورتی ترسناک درمی‌آورند و با روشن کردن شمع در درون کدوتنبل به آن جلوه‌ای ترسناک می‌دهند.

امسال یک کار متفاوت انجام دهید، یک جشن در حیاط خانه بگیرید، اطراف درب ورودی خانه در حیاط را با انواع کدو تنبل های کوچک و بزرگ و با طرح های مختلف تزیین کنید.

فضای داخلی خانه را با مجسمه های جمجمه و کدو تنبل، شمع های بلند در جا شمعی های مشکی و گل های تیره رنگ تزیین کنید، حتی می توانید از یک کدو تنبل به عنوان گلدان استفاده کنید.

روی میز غذاخوری از گل های نارنجی رنگ و جمجمه های بزرگ و کوچک استفاده کنید.

http://www.isatisdoor.com/mag براي ديدن ادامه مطالب کليک کنيد

دکوراسیون هالوویندکوراسیون هالووین دکوراسیون هالوویندکوراسیون هالووین دکوراسیون هالوویندکوراسیون هالووین دکوراسیون هالوویندکوراسیون هالووین دکوراسیون هالوویندکوراسیون هالووین دکوراسیون هالوویندکوراسیون هالووین دکوراسیون هالوویندکوراسیون هالووین دکوراسیون هالوویندکوراسیون هالووین دکوراسیون هالوویندکوراسیون هالووین


http://www.isatisdoor.com/

مشخصات

  • منبع: http://isatisdoor.rozblog.com/post/168
  • کلمات کلیدی: هالووین ,دکوراسیون ,خانه ,تزیین ,منزل ,هالووین دکوراسیون ,دکوراسیون هالووین ,استفاده کنید ,منزل برای ,دکوراسیون هالووین دکوراسیون ,هالووین دک
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید